skip to Main Content

עורך דין פלילי במרכז

הינכם תושבי המרכז שעומדים בפני כתב אישום?


אם הוגש נגדכם כתב אישום על עבירה פלילית, אל תרימו ידיים. דעו שעדיין יש הרבה מה לעשות בנדון - ולעתים ניתן אף לבטל את כתב האישום לחלוטין. לעתים החשש מהרשעה בעקבות כתב אישום פלילי, עלול לגרום לנאשם לקבל עסקת טיעון, אך לא תמיד מדובר בפתרון היחיד, ולכן חשוב להתייעץ עם משרד עורך דין פלילי מוביל. כזה הוא בדיוק משרדו של עו"ד איתמר צור – עורך דין פלילי במרכז בעל מוניטין רב בתחום.

התייעצו עם עורך דין במרכז


אם אתם תושבי המרכז, כדאי לפנות לעורך דין פלילי מומלץ במרכז, שיסייע לכם להבין את המצב ואת האפשרויות העומדות בפניכם, כך שתוכלו להשאיר את הפרק הזה בחייכם מאחור כמה שיותר מהר ועם מינימום נזק. עורך דין פלילי במרכז יוכל להמשיך לעמוד לשירותכם גם אם התיק יגיע בסופו של דבר למשפט, ולהילחם על התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

איך עורך דין פלילי במרכז יכול לעזור במקרה של הגשת כתב אישום?


אדם העומד בפני כתב אישום חווה לחצים רבים מהסביבה, וגורמים שונים בעלי אינטרסים ינסו לשכנע אותו לפעול כך או אחרת. מסיבה זאת, כדאי מאוד שיהיה עורך דין פלילי מנוסה בצד שלכם. עורך דין פלילי יעזור לכם להבין את תמונת המצב במלואה, ויעניק לכם ייעוץ מקצועי כדי שתוכלו לפעול באופן הנכון ביותר עבורכם. אם אתם עומדים בפני כתב אישום ולא בטוחים מה לעשות, זה הזמן לחפש עורך דין פלילי מומלץ במרכז, שיעזור לכם להתמודד עם המצב בצורה המקצועית ביותר.

בכדי להשלים את התמונה ולהמחיש את חשיבותו של עורך דין פלילי במרכז, אלה כמה דוגמאות לעונשים בתחום הפלילי:

תחום עברהסוג העברהעונשהערות
תעבורהנהיגה בשכרותפסילת רישיון למשך שנתיים לפחותללא עורך דין פלילי במרכז ובהתאם לנסיבות מחמירות, אפילו מאסר
אלימותתקיפהעד שנתיים מאסר3 שנים, אם נגרמה חבלה
מיןמעשה סדום3 עד 5 שנות מאסרעד 20 שנה, אם בוצע שלא בהסכמה
נשקנשיאת נשק ללא אישורעד 10 שנות מאסרלא לבלבל עם "החזקת" נשק ללא אישור, שם העונש קל יותר
סמיםסחר בסמיםעד 20 שנות מאסרהנסיבות הן נושא רחב ומורכב שפותח פתח להגנה מתקדמת בסיוע עורך דין פלילי במרכז

מה זה בעצם כתב אישום? והאם ניתן לבטלו?


במידה והמדינה סבורה כי אדם ביצע עבירה פלילית ובידיה נתונים המצביעים על כך, היא מגישה כנגדו כתב אישום. זהו מסמך שכולל פירוט של דבר העבירה המיוחס לנאשם, מהם סעיפי האישום שבהם ידון בית המשפט לגבי הנאשם, ובנוסף רשימה של העדים שמגבים את החלטת הפרקליטות להעמיד לדין את הנאשם. כתב האישום מוגש בחתימת שופט ולמעשה הגשתו מהווה רצינות מצד המדינה להעמיד לדין את הנאשם, בסבירות גבוהה להרשאה (מבחינתה), עקב ראיות ואינטרס ציבורי מובהק.

ולמרות זאת, חשוב לדעת כי כתב אישום ניתן בהחלט לביטול, כל עוד מתקשרים עם עורך דין פלילי במרכז מקצועי ומנוסה, וזאת בשני תרחישים אפשריים:

 • ביטול על ידי התביעה עוד לפני הדיון בבית המשפט – במקרה זה הנאשם והתביעה מבקשים מבית המשפט לבטל את כתב האישום בהסכמה מלאה של שני הצדדים. ברוב המקרים הדבר מתבצע מייד לאחר השימוע אך לעיתים גם לפניו.

 • ביטול כתב האישום על ידי שופט – בהליך המשפטי, יכול שופט בית המשפט לבטל את כתב האישום עוד לפני שהתחיל הדיון במקרה. מזמן השימוע ועד הדיון בבית המשפט ניתן להתארגן מבחינה משפטית על מנת לבטל את כתב האישום, רגע לפני שהמשפט מתחיל.


כיצד עורך דין פלילי במרכז מקצועי ומנוסה יכול לעזור בביטול כתב האישום?


כמובן שכתב האישום לא יתבטל מעצמו והמדינה לא תיזום זאת בעצמה וגם לא התביעה, ולכן יש צורך להיות מלווים על ידי עורך דין פלילי שיזום את התהליך ויפעל למען ביטול כתב האישום. כל עוד מתקשרים עם עורך דין פלילי במרכז מקצועי ומנוסה, הוא יכול למנוע מראש את המאבק בזירה המשפטית ובכך למנוע תקופות מאסר ו/או קנסות מיותרים. את כתב האישום ניתן לבטל תוך שימוש באסטרטגיות שונות כגון מציאת דופי בעדי התביעה, הוכחת חוסר האשמה של הנאשם או מציאת פגמים בהתנהלות המשטרתית סביב המקרה (המעצר, החקירה).

טיעונים שבדרך כלל מובאים לדיון בביטול כתב האישום מול שופט בית המשפט כוללים סוגיות של התיישנות, בקשת ביטול עקב משפט פלילי נוסף כנגד הנאשם באותו הנושא, חוסר סמכות עניינית (על מנת להעביר את הדיון לבית משפט אחר) , עקב מניעת הזכות לשימוע שבוצעה על ידי המשטרה ועוד. חשוב מאוד לעבור את ההליך בליווי עורך דין  פלילי שהינו בעל הניסיון בכך ולא להתייאש! בכל מקרה לגופו, ניתן לפעול לביטול כתב האישום ולמנוע הליך משפטי מיותר.

עורך דין פלילי במרכז הארץ יכול להשיג גם עסקאות טיעון


עוד דבר שניתן להשיג באמצעות התקשרות עם עורך דין פלילי במרכז הארץ מקצועי ומנוסה, הוא עסקאות טיעון. ולמה אנחנו מתכוונים? ובכן, כאשר נאשם מודה באשמה, אין דרך חזרה מכך ובסופו של דבר שופט בית המשפט יכריע לגבי הענישה הרלבנטית לפי סעיפי כתב האישום. יחד עם זאת, חשוב להבין כי כתב האישום עצמו הינו מסמך "גמיש" יחסית, שאותו ניתן לשנות כמעט בכל עת לפני ההתנהלות בבית המשפט. כך ניתן להגיע מול התביעה למעין הסדר שקרוי "עסקת טיעון" על מנת להפחית בענישה, כל עוד הנאשם יודה באשמתו בעבירות המיוחסות לו. הנאשם למעשה חותם על מסמך שבו הוא מודה באשמה בכל או חלק מהסעיפים בכתב האישום ואילו המדינה מפחיתה בחומרת הסעיפים ומשנה את כתב האישום.

האינטרס להגיע לעסקת טיעון קשור לצורך של המדינה להימנע מניהול תהליכים משפטיים גוזלי זמן ותקציב שלא לצורך וכל עוד האינטרס הציבורי מאפשר זאת, אין סיבה שלא להגיע להסכמות מול הנאשם. מצידו של הנאשם עצמו, עסקת טיעון מתאימה כאשר נראה כי בידי התביעה כל האמצעים, הנתונים וההוכחות להרשאה או בהיפך הגמור – במידה והנאשם בטוח כי הוא חף מפשע. עורך דין פלילי מקצועי ובעל מוניטין רב באזור המרכז יכול להשיג לנאשם לעסקת טיעון מנצחת, כך שסעיפי האישום כנגדו יהיו כמה שיותר מקלים, ולמנוע התנהלות משפטית ארוכה, מייגעת, יקרה ובעלת סיכון מיותר בבית המשפט. אדם חף משפט עשוי לבחור להגיע לעסקת טיעון רק בכדי להימנע מהליך משפטי וגם את זה יש לקחת בחשבון.

מאחר והסדר הטיעון נחתם בין התביעה לבין הנאשם, חשוב מאוד לתכנן אותו בצורה הנכונה. יש לקחת בחשבון כי "כיפוף" התביעה בצורה מוגזמת עשויה להביא לכך ששופט בית המשפט לא יקבל את עסקת הטיעון כלל. לעומת זאת, הפחתה שאינה משמעותית בכתב האישום אינה מצדיקה לרוב את ההגעה להסדר טיעון וייתכן שכן כדאי לנהל את התיק בבית המשפט, במיוחד במקרים של חוסר אשמה. בכל מקרה, עורך דין פלילי במרכז מספיק מקצועי ומנוסה ידע בדיוק כיצד לפעול.

ההתמחות שלנו בתיקים פליליים:


אם אתם נאשמים בביצוע עבירה כלשהי, חשוב כי תיפנו אל משרדנו בהקדם. אנחנו מתמחים בליווי נאשמים בכל סוגי העבירות ונוכל לעזור לכם עוד משלבי החקירה ההתחלתיים. הנה פירוט השירותים בהם אנחנו מתעסקים:

 • הליכי חקירה: יעוץ וליווי בחקירה, סגירת תיק פלילי ומו"מ מול המשטרה והתביעה.

 • מעצרים: מעצר בית, מעצר מנהלי, מעצר ימים ועוד

 • עבירות אלימות: אלימות במשפחה, תקיפה, איומים, פציעה וגרימת חבלה.

 • עבירות סמים: סחר בסמים, החזקה שלא לצריכה עצמית, גידול והפקת סם וייבוא סמים מחו"ל.

 • עבירות מין: מעשה מגונה, מעשה סדום, אינוס, עבירות מין, הטרדה מינית

 • שימוע פלילי: מכתב ידוע לחשוד וניהול הליכי שימוע לפני הגשת כתב אישום.

 • רישום פלילי: מחיקת רישום פלילי, ביטול תיקי משטרה וחנינה מהנשיא.

 • עבירות תעבורה: נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, שימוש בטלפון בזמן נהיגה, אי ציות להוראות שוטר

 • הגירה: נוהל הורה קשיש, מסורבי כניסה לישראל, החזרת כלי ירייה


ליצירת קשר עם עו"ד פלילי במרכז


זומנת לחקירה במשטרת באזור המרכז? הוגש נגדך כתב אישום? זקוק לשחרור ממעצר? פנה עוד היום לייעוץ וייצוג משפטי מאת עורך דין פלילי במרכז והסביבה המומחה במשפט פלילי. עורך דין פלילי איתמר צור ישמח להעניק לך ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות בשמירה מוחלטת על סודיות וחיסיון.

שאלות ותשובות בנושא עורך דין פלילי במרכז


כפי ששמתם לב כנראה במסגרת הטבלה, יש מצבים שבהם העונשים גבוהים יותר באופן משמעותי. אלה הן "נסיבות מחמירות" לגבי אותו סוג עברה. הנסיבות המחמירות, הן עוד המחשה למורכבות של עולם המשפט, כולל התחום הפלילי. הדבר גם מחזק את חשיבות הבחירה הטובה של עורך דין פלילי במרכז, אשר ידע להתעמק בכל הנקודות החשובות עבורכם. בנהיגה בשכרות למשל, הזכרנו שהעונש עשוי להגיע במקרים מיוחדים אפילו למאסר. בין זה לבין פסילת רישיון לשנתיים (העונש הבסיסי) יש למעשה טווח רחב של אפשרויות, בהתאם לנסיבות המחמירות. אם הרישיון של אותו נהג כבר נפסל בעבר בגלל נהיגה בשכרות, משך הפסילה יזנק למינימום של 4 שנים לפחות. בנוסף לכך ישנה אפשרות של קבלת קנס.
נאמר שאתם גרים במרכז ומצאתם עורך דין פלילי שנראה לכם מתאים מאוד, אך במיקום מרוחק - האם זה כדאי? הרי במילא לא תוכלו להגיע אליו, אם תהיו במעצר. אלא שעורך הדין יוכל להגיע אליכם למעצר ובוודאי שהוא יידרש להגיע לדיונים בבתי המשפט המקומיים. לכן, עורך דין פלילי במרכז הוא מה שכדאי לכם לחפש. מה גם, שעורך דין כזה יהיה כנראה מנוסה יותר, בהתנהלות מול בתי המשפט והשופטים באזור המרכז. שיקול נוסף, הוא שהסיכוי למצוא חוות דעת מאנשים שאתם מכירים, גדול יותר באזור שלכם. ולבסוף, מדובר כמובן באזור גיאוגרפי גדול ועשיר בבעלי מקצוע, כך שאין סיבה טובה לחפש במקום אחר.
ככלל, מעצר ומאסר הם שני מצבים שונים מהותית. כבר בשלב שבו אתם חשודים בדבר מה, עוד לפני הגשת כתב אישום, עשויים לעצור אתכם למטרת חקירה. הפרת חופש זו, אמורה להתבצע כמובן לפי כללים ברורים שהחוק מגדיר ולא באופן שרירותי. בכדי להבטיח שזכויותיכם נשמרות מבחינה זו, חשוב לאתר עורך דין פלילי במרכז. אמנם לא תוכלו להגיע אליו מהמעצר, אך לעורך הדין מותר להגיע אליכם. עורך דין עשוי להשיג ביטול של המעצר. במקרים אחרים, הוא עשוי להצליח למנוע את הארכתו. בהמשך עשויה לעלות על הפרק גם קבלת פיצוי על ישיבה במעצר. כך שבעזרת עורך דין פלילי במרכז שהוא טוב ומנוסה, בהחלט ניתן, לעתים, לעשות הבדל גדול. גם במעצר.
למה שמכונה בשם רישום פלילי יש תקופת התיישנות, אשר נקבעת באופן שונה ממקרה למקרה, בהתאם לנסיבות. בתום תקופה זו הגישה לרישום מצטמצמת, מבחינת מי הגופים אשר מורשים לעשות זאת. זו לא ממש מחיקה אלא צמצום הגישה. משמע - צמצום הפגיעה הפוטנציאלית בפרטיות. לאחר שחולפות עשר שנים מנקודת הזמן הזו, אמור להיות עוד שלב של צמצום הגישה למידע. אפשרות נוספת ומעט יוצאת דופן, היא פניה לנשיא המדינה לבקשת "חנינה" בעניינכם. היא יוצאת דופן (אם כי נמצאת בשימוש), פשוט מאחר שזה לא צעד שמבוצע מייד בהתחלה. כאשר תאתרו עורך דין פלילי במרכז, תשמעו ממנו על אפשרויות נוספות.