skip to Main Content

עורך דין פלילי בראשון לציון – אל תוותרו על שירותיו!

כל אדם יכול למצוא את עצמו חשוד בפלילים ובמידה והוא גם יואשם, הדבר יכול להשפיע בצורה משמעותית ביותר על היבטים רבים של חייו ולאורך זמן. אם זהו מצבכם ואתם מחפשים עורך דין פלילי בראשון לציון הגעתם למקום הנכון. אצלנו במשרד עורך דין איתמר צור ישמחו לעזור לכם ומייד תבינו מדוע כל כך חשוב שתיפנו אלינו.

עורך דין פלילי בראשון לציון – באילו סוגי עבירות הוא יוכל לעזור לכם?


המשפט הפלילי הינו מורכב, מסועף, נוגע לדיני משפט מגוונים והוא בעל השפעות דרמטיות על החיים של מי שמואשם בו, מה שיכול להתבטא ברישום פלילי ובאפשרות למאסרים על תנאי או בפועל. בהתאם לזאת, כאשר תחפשו לעצמכם עורך דין פלילי בראשון לציון תגלו כי תחומי העיסוק שלו יכולים להיות מאוד מגוונים ולכלול התמחות במספר רב של סוגי עבירות, וביניהן:  • עבירות סמים – סחר בסמים, גידול סמים, החזקת סמים.

 • עבירות אלימות – האשמה בתקיפה, רצח, הריגה, אלימות במשפחה ועוד.

 • עבירות גניבה – החל מפריצה ועד עבירות צווארון לבן.

 • עבירות מין – אונס, בעילה אסורה, מעשה סדום, מעשה מגונה, הטרדה מינית ועוד.

 • קבלת דבר במרמה – כולל סחיטה, עושק וזיוף מסמכים.


עורך דין פלילי יכול למצוא את עצמו מתעסק גם בתחומים פליליים שמשיקים עם סוגי עבירות נוספים, כמו עבירות תעבורה, עבירות הגירה ועוד.

שלבי הייצוג המשפטי על ידי עורך הדין הפלילי


כאשר נפתח הליך פלילי כנגד אדם, הדבר כולל מספר שלבים, שבכולם חשוב מאוד להיעזר בעורך דין מקצועי ומנוסה. הנה השלבים השונים ותפקידו של עורך הדין הפלילי בהם:

 • ליווי והנחיות במהלך מעצר – ישנם סוגים שונים של מעצרים, ביניהם מעצר ללא צו, מעצר לפני הגשת כתב אישום (מעצר ימים), מעצר עד תום ההליכים, מעצר לצרכי הגשת ערעור הפרקליטות ועוד. אין זה משנה באיזה סוג מעצר מדובר, עורך הדין יוכל לנסות למצוא דופי בהתנהלות המשטרתית סביב המעצר על מנת לבטלו. הוא גם יוכל להדריך אתכם כיצד להתנהל במהלך המעצר, להסביר לכם מהן ההשלכות של התנגדות למעצר, לנסות לדאוג לשחרורכם בערבות, לחלופת מעצר בית ולמנוע מעצר עד תום ההליכים.

 • ליווי והכנה בחקירה משטרתית – עורך דין פלילי בראשון לציון מספיק מנוסה, ידע לומר לכם מה להגיד ומה לא במהלך החקירה, על מנת שלא ליפול בפח של חוקרי המשטרה.

 • הכנה לשימוע פלילי, ביטול כתב אישום ומניעת הגעת התיק לבית המשפט – את כל אלו עורך דין פלילי מנוסה יוכל לבצע ולהשיג על ידי מציאת דופי בהתנהלות המשטרה או בראיות הקיימות.


עורך דין פלילי מקצועי יוכל להשיג לכם גם הסדרי טיעון בבית המשפט, לעיתים רבות תוך שינוי האישום לסעיפים הרבה פחות חמורים. לערער עבורכם על העונש בכל הערכאות המשפטיות (השלום, העליון וכו'). לבקש עבורכם בקשות לשחרור מוקדם, תוך הכנתכם להופעה אל מול וועדת השחרורים ולהגיש עבורכם גם בקשות חנינה מנשיא המדינה, על מנת לקצר משמעותית את משך הכליאה שלכם.

ביטול רישום משטרתי ומחיקת רישום פלילי


עוד היבט חשוב שאיתו מתעסק כל עורך דין פלילי בראשון לציון, הוא הגשת בקשות לביטול רישום פלילי או משטרתי, בהתאם לתנאים שנקבעו בחוק, כך שתוכלו להתחיל בחיים חדשים ללא הכתם הזה בעברכם:

 • ביטול רישום משטרתי – פתיחת תיק חקירה כנגד אדם במשטרה יוצרת באופן מיידי רישום בתיקי המשטרה, שנשאר גם במידה והתיק נסגר מפאת חוסר ראיות או חוסר עניין לציבור. המידע על רישום זה זמין לגופים שונים כך שהוא יכול לפגוע בכם מבחינות רבות (משרות ביטחוניות וכו'). הרישום המשטרתי אמור להימחק אוטומטית על רוב העבירות (בעיקר כשמדובר בעבירות עוון) לאחר פרק זמן של  5 שנים או 7 שנים עבור עבירות חמורות יותר. ניתן להקדים את המועד  ולבקש מחיקה של הרישום המשטרתי בפנייה אל קצין המשטרה בסמוך לאזור המגורים. בסמכותו של הקצין למחוק את הרישום לחלוטין , בדרך כלל על ידי החלפת סעיף סגירת התיק ל- "חוסר  אשמה".

 • מחיקת רישום פלילי – רישום פלילי מהווה רישום שנמצא במערכות המידע של המדינה באשר לאזרחים שהיו מעורבים בפלילים, קרי, נפתח כתב אישום כנגדם. הרישום הפלילי זמין לצפייה על ידי מספר גדול יותר של גופים ועשוי לפגוע בכם במקרים מסוימים כגון קבלה לעבודה, הגשת בקשה לוויזה לארה"ב, התאזרחות במדינה אחרת ועוד. הרישום  הפלילי אף הוא ניתן למחיקה כך שתוכלו לזכות לדרך חדשה בחייכם. מבלי התערבות עורך דין, הרישום הפלילי נמחק כ- 10 שנים לאחר תקופת ההתיישנות, תקופה שמשתנה במשכה בהתאם למידת חומרת העבירה שבוצעה. כאשר קיים גם זמן כליאה, תקופת ההתיישנות תתחיל רק  לאחר השחרור מבית הסוהר. ניתן למחוק את הרישום הפלילי לפני הזמן על ידי הגשת בקשת חנינה מנשיא המדינה, וחשוב מאוד להגיש את הבקשה בליווי עורך דין על מנת לטעון את הטיעונים בצורה הטובה  ביותר ולהשיג את כל המסמכים הנדרשים.


לבחור על פי קריטריונים חשובים


בחירה של עורך דין פלילי בראשון לציון היא אינה עניין של מה בכך והיא צריכה להתבצע על בסיס מושכל ולא בחירה אקראית. כיצד תעשו זאת נכון? על ידי בדיקה מראש של מספר קריטריונים חשובים:

 • התמחות – כאמור, תחום הפלילי הינו מאוד מגוון, ועל כן חשוב שתתקשרו עם עורך דין שמנוסה בתחום העבירה שאתם מואשמים בה. נחשדתם בביצוע עבירת סמים או עבירת מין? וודאו כי עורך הדין שתבחרו אכן מתמחה בהן ושמאחוריו כבר אינספור תיקים שהסתיימו בהצלחה.

 • זמינות – עורך דין פלילי צריך להיות זמין 24/7 עבור לקוחותיו הקיימים והפוטנציאליים, שכן לעולם אין לדעת באיזו שעה תזדקקו לו (למשל, בעת מעצר פתאומי). לא כל עוד עו"ד אכן מקפיד על כך ועליכם לוודא את העניין מראש בשיחה הראשונית איתו.

 • מוניטין – עורך דין בעל מוניטין טוב הוא כזה שזוכה להתייחסות חיובית יותר בעיני כל הגורמים המעורבים בהליך הפלילי, קרי, חוקרי המשטרה והקצינים, הפרקליטות וכמובן שופטי בית המשפט. על כן בצעו סקר שוק קצר ובררו את העניין. בדרך כלל תוכלו למצוא את המידע הזה גם באתר האינטרנט של עורך הדין המיועד.


מדוע דווקא עו"ד איתמר צור?


אם אתם חשודים בפלילים ומוזמנים לחקירה, ועל אחת כמה וכמה אם אתם נעצרים, חשוב מאוד כי תיצרו קשר עם עורך דין פלילי מקצועי ומנוסה כמה שיותר מהר, על  מנת לנקוט באסטרטגיה המתאימה למקרה הספציפי שלכם. כאן בדיוק נכנס לתמונה איתמר צור – עורך דין פלילי בראשון לציון אשר נותן את שירותיו גם בשאר אזור המרכז ואשר זמין עבורכם 24/7, מתי שתזדקקו לכך. עו"ד איתמר צור עומד בכל הקריטריונים החשובים הנדרשים מעורך דין פלילי מקצועי ומאמין כי לכל אדם מגיע ייצוג הולם אל מול כוחה של מערכת החוק והמשפט. הדבר מתבטא בשטח עם אינספור לקוחות מרוצים שכבר נעזרו בו על מנת להביא לביטול כתב האישום שלהם או על מנת להביא להקלה בסוג העבירה בהם הואשמו ובעונש עצמו.

מוזמנים לצלצל למשרד לקבלת ייעוץ וקביעת פגישה ראשונה.